مشاوره

سرمایه گذاری و کارآفرینی گردشگری

(Tourism Investment and Entrepreneurship)

سرمایه گذاری و کارآفرینی مطمئن و استاندارد در زمینه ی گردشگری و هتل داری تنها از طریق بهره گیری از نظرات و مشورت متخصصان باتجربه و کاربلد امکان پذیر است و مشورت گرفتن از اهل فن و دارای شناخت کافی از کسب و کارهای گردشگری و رویه های اجرایی آنها مثل چراغی است که در کنار چراغ خودتان روشن می کنید و با خیالی آسوده و مطمئن کسب و کار خود را ایجاد، بهره برداری، راهبری و مدیریت خواهید کرد.
در حقیقت سرمایه گذاران و کارآفرینان هوشمند با مشورت گرفتن از مشاوران مرجع، سرمایه خود را به خطر نمی اندازند و از نظر متخصصان مجرب بهره می برند.
یک مشاور مرجع، بهترین و مؤثرترین راه را به شما نشان می دهد و در کنار شماست تا در مسیری که انتخاب کرده اید مطمئن و درست حرکت کنید.

اشکال سرمایه گذاری و کارآفرینی در حوزه گردشگری و هتل داری

ساخت/ ایجاد

تبدیل

توسعه

بهسازی و نوسازی

تأسیس شرکت

کسب و کار الکترونیکی

⇐ مشورت کنید؛ طلا ذخیره کنید ⇒

روش های مشاوره من :

1. پروژه‌ای

2. حضوری

3. آنلاین

برای ثبت درخواست خدمات روی دکمه زیر کلیک کنید.

تسهیلات و تأمین مالی

(Financing & Facilities)

آنچه درخصوص تسهیلات و تأمین مالی از اهمیت ویژه برخوردار است این است که تأمین مالی و دریافت تسهیلات مناسب از بانک ها و مؤسسات مالی و اعتباری داخلی و خارجی نیازمند شناخت کافی از سازوکارهای اجرایی، رویه ها و ضوابط و مقررات بانکی و نوع تسهیلات مدنظر، مقررات دستگاههای اجرایی ذیربط و تهیه طرح های توجیهی قابل دفاع و بعضاً منطبق با فرمت های بانک عامل و … است و لذا  اقدام مؤثر در این خصوص مستلزم بهره گیری از تخصص و تجربه مشاوران مطلع و کاربلد است . بدیهی است هر گونه ورود اشتباه به این حوزه می تواند همراه با ضرر و زیان های احتمالی سنگین و جبران ناپذیر برای سرمایه گذاران و کارآفرینان باشد.

اهداف تأمین مالی و دریافت تسهیلات بانکی :

تکمیل پروژه های نیمه تمام

تجهیز پروژه و بهره برداری

توسعه فیزیکی پروژه ها

بهسازی و نوسازی واحدها

افزایش سرمایه در گردش

خرید و تعویض تجهیزات و امکانات

خرید ملک

حفظ اشتغال در شرایط خاص و بحرانی

برای ثبت درخواست خدمات روی دکمه زیر کلیک کنید.

بازاریابی و فروش

(Marketing & Sales)
هدف اصلی تمام کسب و کارها، افزایش فروش و کسب درآمد مورد انتظار است و با توجه به رقابتی شدن بازار و بیکار ننشستن رقبا و از طرفی افزایش آگاهی مردم، در دسترس بودن اطلاعات بازار و هدف قرار دادن بخش های درآمدزا در بازار، شناسایی و جذب مشتریان، مدیریت تجربه و حفظ آنها در راستای افزایش سود کسب و کار ، می طلبد که معجزه گری به نام بازاریابی نقش آفرینی نماید تا با یک برنامه ریزی عملیاتی صحیح، تحقیق و توسعه و تهیه پلن های لازم دستیابی به اهداف بازاریابی در کسب و کار محقق شود. لذا من پس از سالها فعالیت تخصصی و عملی در حوزه ی بازاریابی و فروش گردشگری در کنار شما و همراهتان خواهم بود تا از طریق پیاده سازی اصول کاربردی و صحیح بازاریابی ، فروش و در نتیجه سود خالص کسب و کارتان را افزایش دهید.

برای ثبت درخواست خدمات روی دکمه زیر کلیک کنید.

برند سازی شخصی

(Personal Branding)

برند” یعنی تمایز، تفاوت، برجستگی و در یک کلام “اعتبار” و شما می توانید در یک رشته یا زمینه شغلی با کشف و به کارگیری توانایی های ذاتی خود، آموزش، یادگیری، کسب تجربه، تمرین، رعایت اخلاق حرفه ای و معرفی مهارت های فردی و تخصصی، خود را تبدیل به یک برند کنید و همواره یک سر و گردن بالاتر از دیگران باشید! برند شخصی شما، در حقیقت علت تمایز و مزیت رقابتی شما نسبت به دیگران است و باعث افزایش درآمدتان می شود و وقتی دیگران نام شما را می شنوند، تصویر ذهنی مثبتی از تمامی صفات و ویژگی های خاص شما در ذهنشان پدیدار می شود. من به شما کمک خواهم کرد تا با بهره گیری مناسب و مؤثر از استعدادهای ذاتی، تخصص، تجربه و مهارت های خود، برند منحصر به فردی برای خود بسازید و در ذهن مخاطبان خود نفوذ کرده و توانگر شوید.

برای ثبت درخواست خدمات روی دکمه زیر کلیک کنید.

برند سازی کسب و کار

(Business Branding)

برند، روایت یک داستان ناب است! داستان موفقیت کسب و کار و هویت شماست! در بازار پررقابت امروزی، یکی از راهکارهای مؤثر پیشی گرفتن از رقبا و ماندگاری در بازار، برندسازی است. در حقیقت برندسازی یعنی تمام تلاش هایی که در شرکت یا سازمان شما صورت می گیرد تا مخاطبان یا مشتریان با شنیدن نام برندتان، تصویر ذهنی و احساس مطلوب و مثبتی را در ذهن خود تجسم کنند و این یعنی توفیق در برندسازی کسب و کار و یک گام مؤثر و رو به جلو. تجربه ثابت کرده است که با برندسازی، هزینه های کسب و کار و بازاریابی به شدت کاهش یافته و مشتریان به سمت شما سرازیر خواهند شد. ارزش یک برند، به شکل، نام و نشان، قدمت و یا جلوه های ظاهری و فیزیکی کسب و کار نیست، بلکه به میزان « اعتبار و ارزش سازی» کسب و کارتان است. من به شما کمک خواهم کرد تا برای کسب و کارتان برندی ممتاز خلق کنید.

برای ثبت درخواست خدمات روی دکمه زیر کلیک کنید.

کوچ اداری و اجرایی مدیران

(Managers Office Coach)

ارتباط مؤثر و سازنده با دستگاههای اجرایی و اداری و تشکل های حرفه ای صادر کننده و ناظر بر مجوز فعالیت و سایر نهادهای مرتبط نقش مهمی در موفقیت کسب و کارها به ویژه کسب و کارهای گردشگری و هتل داری دارد. در این ارتباط متأسفانه قریب به اتفاق مدیران کسب و کارهای گردشگری آشنایی کافی و لازم با وظایف و مأموریتهای سازمانهای ذیربط، سازوکارهای اجرایی، اداری و نظارتی فعالیت آنها، نحوه تعامل و پاسخگویی به دستگاهها و همچنین پیگیری امور در آنها نداشته و این موضوع ضرر و زیان های جبران ناپذیری بر کسب و کارها تحمیل می نماید که کمتر مورد توجه مدیران واقع می شود.

پاسخگویی و پیگیری به موقع، نامه نگاری اداری مؤثر و به موقع، تماس ها و مراجعات به موقع، توجه به مناسبت های ویژه، حضور در رویدادهای مرتبط و بسیاری از موارد دیگر از جمله شاخص های حیاتی است که مدیران و بهره برداران تأسیسات گردشگری باید بدانها توجه و اهتمام ویژه داشته و از طریق کوچ اداری و اجرایی حرفه ای، مسیر موفقیت شغلی خود را به آسانی و بدون دغدغه طی نمایند.

به تجربه دریافتم که این موضوع پاشنه آشیل بخش خصوصی فعال در بخش گردشگری است و مدیران اینگونه تأسیسات بایستی با کمک گرفتن از مشاوران متخصص، مجرب و آشنا به سازوکارهای اداری و اجرایی ریسک و احتمال ضرر و زیان های پیش رو را به حداقل برسانند.

برای ثبت درخواست خدمات روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره شغلی

(Career Counseling)

یک مشاوره شغلی خوب توسط یک راهنمای خوب و مطلع به افراد کمک می کند تا از طریق شناسایی درست استعداد ها و توانایی های ذاتی به خودشناسی رسیده و بدانند چه کسی هستند؟ و چه می خواهند؟

متأسفانه بسیاری افراد جامعه در هر سن ، جنس و موقعیتی که هستند و علیرغم تحصیلات عالی و دریافت مدارج تحصیلی، هنوز نمی دانند در چه کارها و زمینه های شغلی خوب هستند و می توانند بیشترین تاثیرگذاری و ایفای نقش را در آنها داشته باشند و به موفقیت و رضایت شغلی برسند.

من در این مسیر به شما کمک می کنم تا در مسیر درست پیشرفت و تعالی شغلی قرار بگیرید.

برخی از مهمترین مزایای مشاوره شغلی عبارتند از :

باعث می شود به بیراهه نروید و هدفمند باشید

باعث می شود هزینه های خود را کاهش دهید

شغلی متناسب با استعدادها، مهارتها و شخصیت خود داشته باشید

باعث افزایش رضایت و انگیزه شغلی شما می شود

توانگر می شوید

بهره وری و اثربخشی تان بالا می رود

برای ثبت درخواست خدمات روی دکمه زیر کلیک کنید.